Protein Women

(doplněk stravy)

Složení: 81% proteinu (bílkovinný, syrovátkový, sojový a obilný), glukóza, fruktóza, maltóza, dextróza a galaktóza, kamu kamu, katamfe, ...

Určeno pro: nárůst svalové hmoty, výdrž v síle, zvýšení fyzické kondice a rychlosti

Charakteristika: 100% přírodní doplněk stravy určený pro ženy a dívky, které se zabývají bojovými sporty. Speciálně navržená směs obsahuje 4 složkový protein (bílkovinný, syrovátkový, sojový a obilný), 5 karbohydrátů (glukózy, fruktózy, maltózy, dextrózy a galaktózy) důležitých pro svalovou regeneraci po tréninku a celou řadu vitamínů a minerálů. Díky koenzymům, minerálům a cíleně přidaným aminokyselinám ovlivňuje a téměř zastavuje tvorbu vrásek. Blahodárně působí na pokožku a její první vrstvy podkožního tuku a téměř zastavuje proces tvorby celulitidy. Vzhledem k silnému poměru vápníku, hořčíku, draslíku a esenciálním olejům podporuje růst nehtů a vlasů. V neposlední řadě obsahuje silné antioxidanty jako je např. selen, kamu kamu aj. Je doplněn o přírodní látky jako papáju, spirulinu a katmafe. Poměr složek výrobku zohledňuje menopauzu a pozitivně ovlivňuje tvorbu estrogenu (estrogen ovlivňuje redukci podkožního tuku).

Vitamíny: A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, D3, E, K

Minerály: Ca, Fe, Mg, P, K, Na, Zn, Cu, Mn, Se

Vybrané použité suroviny: kamu kamu (nejsilnější antioxidant z látek obsahujících vitamin C, 4x silnější než chemický vitamin. C/kyselina citrónová/; díky tomu, že není uměle chemicky vyroben, má vysokou vstřebatelnost), plody baobabu, jáhly, katamfe, amarant, pohanka, spirulina (vodní řasa a velmi silný antioxidant, zároveň podporuje vstřebatelnost kolagenu), papája, šípky, pangamin, rybí kolagen atd.

Další formule našeho výrobku je komplexní ochrana kloubního a vazivového aparátu, kterou zabezpečují kolageny I, II, a III:
- kolagen I - ochrana šlach, vazů, kostí, škáry, pouzder orgánů a řídkého vaziva
- kolagen II - ochrana chrupavek
- kolagen III - poskytuje oporu měkkým poddajným tkáním - např. hladkým svalovým buňkám, nervovým vláknům, ...

Kolageny také blahodárně působí na srdce, na opomíjené vnitřní svalstvo a zabraňují vzniku svalové horečky.

Další z účinků Womenu:
- dobrý na pročištění střev (zabraňuje zánětů dvanácterníku)
- proti nadýmání a rakovině
- pomáhají k zprůchodnění cév a jejich pružnosti
- výrazně zlepšuje imunitní systém
- pomáhá vylučovat kyselinu močovou
- proti hemeroidům
- neobsahují lepek, nezanáší střeva

Veškeré doplňky stravy Fights Star jsou vyrobeny speciálně pro sportovce z pečlivě vybraných přírodních surovin v nejvyšší BIO potravinářské kvalitě. Jsou vyrobeny cestou tzv. „lisování za studena“. Při výrobě v teplotním limitu do 40°C zůstávají zachovány všechny přirozené přírodní látky s vysokou stravitelností. Výrobek je plněn v O3 atmosféře tudíž neobsahuje ŽÁDNÉ konzervanty. Výrobek neobsahuje žádné chemicky vyrobené látky, emulgátory, stabilizátory, chemická barviva, aditiva, plniva, aromata ani bílý cukr.

Vyvážená směs zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu několika hodin, proto lze využít i ve večerních hodinách.

Nutriční hodnoty (ve 100 g): bílkoviny 70,6 g, sacharidy (z toho cukry) 19,2 g, tuk 2,2 g, voda 6,4 g

Balení:           tablety 40 g
substrát 0,5 kg, 1 kg, 2 kg a 5 kg

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte slunci ani mrazu, minimální doba použitelnosti při dodržení optimálních skladovacích podmínek je vyznačena na etiketě.