Carbohydrate 75%

(doplněk stravy)

Složení: glukóza, fruktóza, maltóza, dextróza, galaktóza a škrobový cukr, syrovátková, vaječná, obilná a sojová bílkovina

Určeno pro: regeneraci po tréninku a doplnění zásadních výživových hodnot spálených během tréninku a proti devastaci svalové hmoty zapříčiněné tréninkem; přísun energie a výživa pro svaly

Charakteristika: Výrobek obsahuje všech 7 druhů sacharidů - maltózu, dextrózu, fruktózu, glukózu, galaktózu, cukrózu a škrobový cukr. Tímto je zaručena komplexní vstřebatelnost od rychlých, přes střední až po pomalé sacharidy, což je pro trénink nevyhnutelné pro doplnění sacharidového deficitu.

Jako první se v těle vstřebává dextróza a to už po pěti sekundách ještě na sliznici. Dextróza je derivát fruktózy a je obsažena např. v hroznovém cukru. Druhá se vstřebává v těle glukóza, poté fruktóza, maltóza, galaktóza a nakonec škrobový cukr.

Druhou složkou substrátu je 19 % obsaženého proteinu, který je k vůli rozmanitosti pohybů a výdrže v bojových sportech ČTYŘSLOŽKOVÝ.

Doplněk stravy také kvůli maximální komplexnosti obsahuje řadu minerálů nepostradatelných pro organismus se zvýšenou fyzickou aktivitou, ale také minerálů, kterých se bohužel tělo zbavuje při fyzické zátěži: Ca, Fe, Mg, P, K, Na, Zn, Cu, Mn a Se.

Další formule pro vyváženou výživu cvičenců a cvičenkyň bojových sportů je komplex vitamínů:
A,  B1,  B2,  B3,  B6,  B12,  C,  D,  D3,  E a K.

Veškeré doplňky stravy Fights Star jsou vyrobeny speciálně pro sportovce z pečlivě vybraných přírodních surovin v nejvyšší BIO potravinářské kvalitě. Jsou vyrobeny cestou tzv. „lisování za studena“. Při výrobě v teplotním limitu do 40°C zůstávají zachovány všechny přirozené přírodní látky s vysokou stravitelností. Výrobek je plněn v O3 atmosféře tudíž neobsahuje ŽÁDNÉ konzervanty. Výrobek neobsahuje žádné chemicky vyrobené látky, emulgátory, stabilizátory, chemická barviva, aditiva, plniva, aromata ani bílý cukr.

Vyvážená směs zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu několika hodin, proto lze využít i ve večerních hodinách.

Nutriční hodnoty (ve 100 g): bílkoviny 16,9 g, sacharidy (z toho cukry) 75,3 g, tuk 1,2 g, vláknina 3,4 g

Balení:           tablety 40 g
substrát 0,5 kg, 1 kg, 2 kg a 5 kg

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte slunci ani mrazu, minimální doba použitelnosti při dodržení optimálních skladovacích podmínek je vyznačena na etiketě.