Protein Whey 82%

(doplněk stravy)

Složení: za studena extrahovaná syrovátková bílkovina

Určeno pro: nárůst svalové hmoty

Charakteristika: Mléčná (syrovátková) bílkovina je pro žaludek a vstřebávání druhá nejtěžší a proto se rozkládá dlouhou dobu, má tedy dlouhý řetězec vstřebávání. Tento protein se proto doporučuje brát večer, kdy tělo odpočívá a má spoustu času ho metabolizovat a zajistit si tak nárůst svalové hmoty.

Veškeré doplňky stravy Fights Star jsou vyrobeny speciálně pro sportovce z pečlivě vybraných přírodních surovin v nejvyšší BIO potravinářské kvalitě. Jsou vyrobeny cestou tzv. „lisování za studena“. Při výrobě v teplotním limitu do 40°C zůstávají zachovány všechny přirozené přírodní látky s vysokou stravitelností. Výrobek je plněn v O3 atmosféře tudíž neobsahuje ŽÁDNÉ konzervanty. Výrobek neobsahuje žádné chemicky vyrobené látky, emulgátory, stabilizátory, chemická barviva, aditiva, plniva, aromata ani bílý cukr.

Vyvážená směs zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu několika hodin, proto lze využít i ve večerních hodinách.

Nutriční hodnoty (ve 100 g): bílkoviny 80 g, sacharidy (z toho cukry) 7 g, tuk 7 g, voda 5 g

Balení:           tablety 40 g
substrát 0,5 kg, 1 kg, 2 kg a 5 kg

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte slunci ani mrazu, minimální doba použitelnosti při dodržení optimálních skladovacích podmínek je vyznačena na etiketě.