Protein Extreme Strong

(doplněk stravy)

Složení: Meripro 500, syrovátkový, vaječný, obilný a sójový protein, rýže, jáhly, glukosamin, glukóza, maltóza, fruktóza, dextróza galaktóza, pohanka, pivovarské kvasnice, spirulina, Acai, karob, kolagen I, kolagen II, kolagen III, CamuCamu

Určeno pro: zvýšení síly, nárůst svalové hmoty, zvýšení jak silové, tak rychlostní výdrže, průbojnost, rychlost a odolnost těla, ochrana a výživa kloubů a vaziv

Charakteristika: Doplněk stravy se cíleně zaměřuje na aktivitu: aerobní, anaerobní, silovou, zpevňovací, protahovací i vysoko objemovou. Komplex se skládá z 81 % čtyřsložkového proteinu. Další nedílnou součástí pro maximální energetický příjem před tréninkem i pro doplnění sacharidového deficitu po tréninku je komplex sacharidů. Díky širokému spektru použitých vstupních surovin jako je např. kamukamu, jáhly, amarant, pohanka, pšenice, spirulina atd. obsahuje doplněk stravy širokou řadu vitamínů a minerálů.

Pro komplexnější obsah aminokyselin obsahuje jáhly, amarant, pohanku a další suroviny, které přispívají i k:

  • dobrému na pročištění střev (zabraňuje zánětu dvanáctníku, nadýmání, rakovině),
  • zprůchodnění cév, jejich pružnosti,
  • zlepšení imunitního systému,
  • vylučování kyseliny močové a
  • prevenci před hemeroidy.

Nedílnou součástí jsou všechny tři druhy kolagenních materiálů. Doplněk stravy je nejkomplexnější ochranou pro kloubní a vazivový aparát, a to jak při prevenci, tak i ve stadiu poranění či dlouhodobých deviací kloubů a vaziv.

kolagen typu I

ochrana šlach, vazů, kostí, škáry, pouzdra orgánů a řídkého vaziva

kolagen typu II

ochrana chrupavek

kolagen typu III

poskytuje oporu měkkým poddajným tkání m – např. hladkým svalovým buňkám, nervovým vláknům, adipocytům, hemopoetickým tkáním a retikulární lamině, bazálních lamin epitelů (tzv. svalová horečka)

Na rozdíl od obdobných doplňků stravy, obsahuje výše uvedené kolageny, nikoli kolagen bez označení typu, tzv. želatinu.

Vybrané použité suroviny: kamu kamu (nejsilnější antioxidant z látek obsahujících vitamin C, 4x silnější než chemický vitamin. C/kyselina citrónová/; díky tomu, že není uměle chemicky vyroben, má vysokou vstřebatelnost), plody baobabu, jáhly, katamfe, amarant, pohanka, spirulina (vodní řasa a velmi silný antioxidant, zároveň podporuje vstřebatelnost kolagenu), papája, šípky, pangamin, rybí kolagen atd.

Veškeré doplňky stravy Fights Star jsou vyrobeny speciálně pro sportovce z pečlivě vybraných přírodních surovin v nejvyšší BIO potravinářské kvalitě. Jsou vyrobeny cestou tzv. „lisování za studena“. Při výrobě v teplotním limitu do 40°C zůstávají zachovány všechny přirozené přírodní látky s vysokou stravitelností. Výrobek je plněn v O3 atmosféře tudíž neobsahuje ŽÁDNÉ konzervanty. Výrobek neobsahuje žádné chemicky vyrobené látky, emulgátory, stabilizátory, chemická barviva, aditiva, plniva, aromata ani bílý cukr.

Vyvážená směs zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu několika hodin, proto lze využít i ve večerních hodinách.

Nutriční hodnoty (ve 100 g): bílkoviny 80,970 g, sacharidy (z toho cukry) 4, 502 g, tuk 5,539 g

Průměrné hodnoty aminokyselin (ve 100 g):

Tryptophan

0,274 g

Threonine

1,912 g

Isoleucine

2,869 g

Leucine

5,020 g

Lysine

2,121 g

Methionine

1,678 g

Cystine

1,487 g

Phenylalanine

4,113 g

Tyroxine

2,419 g

Valine

3,325 g

Arginine

3,184 g

Histidine

1,340 g

Alanine

2,957 g

Aspartic acid

3,349 g

Glutamic acid

20,994 g

Glycine

3,628 g

Proline

7,469 g

Serine

4,163 g

Hydroxyproline

8,9 g

Hydroxylysine

3,5 g

 

Účinné látky ve 40 g         Glutamic acid 8,397 g

                        Kolageny 0,75 g

Balení:           tablety 40 g
substrát 0,5 kg, 1 kg, 2 kg a 5 kg

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte slunci ani mrazu, minimální doba použitelnosti při dodržení optimálních skladovacích podmínek je vyznačena na etiketě.