Protein L-Glutamin

(doplněk stravy)

Složení: syrovátkový a obilný protein

Určeno pro: urychlovač růstu a regenerace svalové hmoty

Charakteristika: Nejvýraznějším prvkem tohoto substrátu je extrémně navýšená hodnota Glutaminu (na 100 g/18 g). Tato aminokyselina je kromě BCAA, jedna z nejdůležitějších pro tělo. Díky velmi markantnímu množství této aminokyseliny si můžete dovolit extrémně tvrdý a vyčerpávající trénink. Dodává svalovým buňkám energii, urychluje regeneraci svalových tkání, zvyšuje nárůst síly i rychlosti a podporuje nárůst svalové hmoty. Protein Glutamin Nativ je nedílnou součástí většiny výkonnostních sportovců, kteří se potřebují spolehnout na přísun velkého množství Glutaminu pro regeneraci prakticky ihned po tréninku, která je zaručena exponovaným výrobkem celkem 18 ti velmi kvalitních aminokyselin s primárním množstvím Glutaminu.

Čistý L-Glutamin zvyšuje imunitu, vyplavuje růstový hormon a testosteron po cvičení. Působí podobným mechanismem jako anabolika.

Veškeré doplňky stravy Fights Star jsou vyrobeny speciálně pro sportovce z pečlivě vybraných přírodních surovin v nejvyšší BIO potravinářské kvalitě. Jsou vyrobeny cestou tzv. „lisování za studena“. Při výrobě v teplotním limitu do 40°C zůstávají zachovány všechny přirozené přírodní látky s vysokou stravitelností. Výrobek je plněn v O3 atmosféře tudíž neobsahuje ŽÁDNÉ konzervanty. Výrobek neobsahuje žádné chemicky vyrobené látky, emulgátory, stabilizátory, chemická barviva, aditiva, plniva, aromata ani bílý cukr.

Nutriční hodnoty (ve 100 g): bílkoviny 77,2 g, sacharidy (z toho cukry) 9,9 g, tuk 5,4 g, voda 6,3 g

Doporučené dávkování:

Doporučená denní dávka: 2x–3x denně 40 g pro cca 80 kg sportovce (dodržujte max. 120g denně)

40g/ ráno na lačno

40g/ po tréninku

40g/ před spánkem

Balení:           tablety 40 g
substrát 0,5 kg, 1 kg, 2 kg a 5 kg

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte slunci ani mrazu, minimální doba použitelnosti při dodržení optimálních skladovacích podmínek je vyznačena na etiketě.